KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409511
nr 1240 9511
Lars Ramstedt
(f. 1953), Sverige
Akvarell, Komposition. Signerad, daterad -88,50x33
Lars Ramstedt, svensk målare född 1953 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:16:46
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)